Videokurz DoubleBubble: Učíme děti angličtinu doma

Máte rádi cizí jazyky a chcete k nim své děti vést už od mala? Nevíte ale jak na to, chybí vám inspirace a zároveň se tak trochu bojíte, abyste něco nepokazili? Pak jste tu úplně správně.

Stejné otázky se mi honily hlavou před čtyřmi lety, když se mi narodila první dcera. Chtěla jsem, aby měla od narození možnost setkávat se s angličtinou přirozenou cestou. Aby mohla vyrůstat v bilingvním prostředí, i přestože já i můj muž jsme oba Češi. Zároveň jsem ale v našem vztahu nechtěla přijít o mateřštinu. Začala jsem tedy hledat různé cesty, jak ji hravou a přirozenou formou vést k angličtině a jak to skloubit s rodnou češtinou. A zjistila jsem, že takové možnosti jsou v podstatě nekonečné – s rostoucím věkem obou mých dcer vymýšlím a objevuji stále nové. Dnes se má pětiletá dcera plynule domluví anglicky a angličtinu považuje za svou stejně jako češtinu. Mladší dcerka právě začíná své první anglické krůčky, po boku českých.

Celý náš vývoj a všechny moje poznatky, co se u nás doma osvědčilo, co méně nebo vůbec jsem pro vás podrobně zpracovala do našeho jedinečného videokurzu. Součástí více než 2,5hodinové on-line inspirace je naše unikátní domácí videotéka, kterou jsme pořizovali v průběhu uplynulých tří let v různých momentech a různých prostředích. Můžete si tak udělat velmi jasnou představu, jak takové hrátky v cizím jazyce v domácím prostředí vypadají.

Kurz je určen pro rodiče, kteří mají děti ve věku 0-6 let. Pokud máte doma malé školáka nebo malou školačku, kteří si stále rádi hrají, najdete v něm také inspiraci.

Součástí kurzu je spoustu praktických a báječných překvapení.

anglicky doma

Chcete vědět, jak náš online kurz vypadá a co všechno se v něm dozvíte?
Všechno hezky pokupě najdete
tady