Homepage

Barvy, zvířátka, napočítat do deseti... 

Opravdu se dá takto v dětech vypěstovat přirozený a pozitivní vztah k cizímu jazyku? Pokud si myslíte, že tudy cesta nevede, jste na správném místě. Web DoubleBubble přináší rodičům inspiraci, jak mohou sami citlivou, přirozenou a hravou formou seznamovat své děti s cizím jazykem, aniž by ho prosazovali na úkor mateřštiny. Vítejte!

O mně

Jsem překladatelka, lektorka cizích jazyků a především máma téměř šestileté Mariany a dvouleté Žofie. Cizí jazyky jsou mi blízké ale nejen profesně. Jsou pro mě i srdeční záležitostí. Od narození první dcery se snažím vzdělávat v oblasti jazykového vývoje malých dětí a tyto poznatky předávat dál v projektu DoubleBubble. Jsem vášnivou propagátorkou přirozené domácí cizojazyčné výchovy v podobě cizojazyčných hrátek. Můžete mě sledovat na blogu, na FB stránkách  nebo se můžeme potkat na mém kurzu. Těším se na Vás. Petra Vojtová

DoubleBubble
rozcestník DoubleBubble

Jste tu poprvé a nevíte, jak se zorientovat? Zkuste si nejprve přečíst, jak tento projekt vznikl. Mohlo by vás také zajímat, proč je dobré, aby se s cizím jazykem seznamovaly už malé děti? A proč se musí zapojit i rodič? Jestli jsem vás přesvědčila, tak pokračujte! Tady se dočtete, jak si nastavit domácí prostředí, aby bylo vhodné pro zdravé, hravé a nenásilné představování cizího jazyka malému dítěti. A určitě se vám bude hodit i pytel plný nápadů, kde najdete nespočet tipů na říkanky, knížky, hry a hračky, audio&video i tvoření. Tyto kategorie najdete roztříděné v Rubrikách (v pravém sloupci u všech článků). A nakonec se můžete podívat i na to, jak to chodí u nás.

Nenechte si uniknout ani písmenko

Novinky 1x měsíčně na váš e-mail

* povinné políčko

Staňte se fanouškem na Facebooku